Ndërlidhjet

RIAD


Policia e Arabisë Saudite njofton se gjatë ndeshjes midis një kamioni dhe një autobusi që shkonte për në Mekë, kanë humbur jetën 19 haxhinj dhe janë plagosur 22 të tjerë, shumica nga Egjipti.
XS
SM
MD
LG