Ndërlidhjet

BUKURESHT


Gjashtë automjetet personale të ish-diktatorit rumun Çaushesku dhe bashkëshortes së tij Elena, janë shitur sot në vlerë prej 3 mijë e 600 deri në 11 mijë e 400 dollarë amerikanë.
Makinat ishin prodhime të një firme vendase.
XS
SM
MD
LG