Ndërlidhjet

HAGË


Individë të paidentifikuar kanë vjedhur stoli diamanti dhe ari në vlerë prej disa milionë dollarë nga Museu i Shkencës i Hagës.
Një pjesë e objekteve të çmueshme ishin marrë hua nga koleksione private të monarkëve evropianë.
XS
SM
MD
LG