Ndërlidhjet

PARIS


Shtëpia e ankandeve Sothëbi, ka njoftuar se një roman i shkruar nga shkrimtari francez i shekullit të 19-të, Honore dë Balzak dhe e ilustruar më pas nga piktori spanjoll Pablo Pikaso, ka arritur numër rekord të shitjes me afro 611 mijë euro.
XS
SM
MD
LG