Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kombeve të Bashkuara njofton se dje në një fshat afër Kamenicës nga shpërthimi i një granate dore janë vrarë dy fëmijë 12 vjeçar, kurse dy të tjerë kanë marë plagë serioze dhe janë dërguar për trajtim në kampin Bondstil.
Në komunikatën e publikuar sot thuhet se fëmijtë kishin gjetur granatën duke luajtur në një shtëpi të braktisur.
XS
SM
MD
LG