Ndërlidhjet

BAGDAD


Zyrtarët e Irakut thonë se do t,i paraqesin sot Këshillit të Sigurimit të OKB-së raport të hollësishëm me informatata për aktivitetet që mundë të kenë aplikim ushtarak dhe civil.
Zyrtarët e Irakut kanë përsëritur se vendi i tyre nuk ka kurrëfar armësh për shkatërrim në masë.
XS
SM
MD
LG