Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i UNMIK-ut, Michael Steiner u nis sot për në Shtetet e Bashkuara, ku do të ketë bisedime me zyrtarët amerikanë në Uashington dhe përfaqësuesit e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork.
Në njoftimin e UNMIK-ut thuhet se Steiner do të takojë të hënën sekretarin amerikan të shtetit Colin Powell, kurse të martën do të qëndrojë në selinë e Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG