Ndërlidhjet

TOKIO


Ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Richard Armitage arriti në Tokio, në kuadrin e turneut rajonal, ku do të përpiqet të marrë mbështetje për pozicionin e Shteteve të Bashkuara ndaj Irakut.
Armitage do të bisedojë me zyrtarët më të lartë të Japonisë para se të shkojë në Korenë Jugore, Kinë dhe në Australi.
XS
SM
MD
LG