Ndërlidhjet

JERUSALEM


Armata izraelite thotë se trupat e saj kanë vrarë një militant palestinez nga radhët e Xhihadit Islamik afër Nablusit dhe kanë arrestuar së paku 12 të tjerë gjatë ofenzivës së mbrëmëshme të bastisjeve anembanë Bregut Perëndimor.
XS
SM
MD
LG