Ndërlidhjet

DOHA


Sekretari amerikan i mbrojtjes, Donald Rumsfeld deklaroi sot se “është e padiskutueshme se Iraku ka armatim të shkatërrimit në masë dhe se Bagdadi, nuk ka zgjidhje tjetër pos që të ç’armatoset”. Iraku ka deklaruar se nuk ka armatim për shkatërrim në masë.
XS
SM
MD
LG