Ndërlidhjet

MOSKË


Policia njofton se biznismeni rus, Pavel Kiselyov i dyshuar si udhëheqës i një grupi lokal kriminal është vrarë bashkë me të shoqen dhe 6 truprojet në qytetin Irkutsk të Siberisë, në qërim hesapesh të stilit mafioz.
XS
SM
MD
LG