Ndërlidhjet

HYDERABAD/INDI


Së paku 15 njerës raportohen të vdekur dhe 70 të plagosur në Indi, kur treni i shpejtë në linjën Hyderabad-Bangalore kishte dalë nga binarët.
XS
SM
MD
LG