Ndërlidhjet

SOFJE


Policia e Bullgarisë njofton se ka konfiskuar më se dy milion euoro të falsifikuara dhe ka arrestuar tek Qystendili 10 shtetas bullgarë.
Supozohet se paratë e konfiskuara, nëpëmjet Maqedonisë të kaloheshin në Austri.
XS
SM
MD
LG