Ndërlidhjet

RAMALLAH


Kreu palestinez ka vendosur që të shtyjë zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare deri atëherë kur armata izraelite do të tërhiqet nga rajonet që ata i vetë-administrojnë, thuhet në komunikatën e udhëheqies palestineze.
XS
SM
MD
LG