Ndërlidhjet

MOSKË


Prokurori rus, Yegor Yedalov ka ngritur aktakuzë për kanibalizëm kundër një femre në qytetin Penza, e cila kishte vrarë shoqen e vetë pas një zënke dhe kishte ngrënë zemrën dhe mëlçinë e sajë.
Vetë kjo grua ka deklaruar para prokurorëve se ishte kënaqur duke ngrënë mace dhe qenë dhe kishte dëshiruar shum herë që të provojë se çfarë shije ka mishi i njeriut.
XS
SM
MD
LG