Ndërlidhjet

BAGRAM


Trupat e Shteteve të Bashkuara kanë arrestuar 9 pesrona të dyshuar lidhur me disa sulme me granata në lindje të Afgansitanit.
Trupat kanë zbuluara lokacionin prej ku shkrepeshin granatat dhe kanë konfiskuar armë dhe municion.
XS
SM
MD
LG