Ndërlidhjet

BISHEK


Shtatë njerës janë vrarë dhe disa janë plagosur gjatë një shpërthimi të shkaktuar si duket nga fishekzjarret në tregun plotë njerës të kryeqytetit të Kirgistanit.
XS
SM
MD
LG