Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri Bajram Rexhepi thotë se insticucionet kosovare shpresojnë se gjatë 2003-shit do t,i afrohen shumë idealit dhe synimit që, siç ka theksuar “dihet se është pavarësia”.
Në një takim me gazetarë në fundë të motmotit, kryeministri i Kosovës tha se qeveria e tij “ka përmbushur deri diku objektivat” në vitin e parë të funksionimit, por ka theksuar se “do të bëhen angazhime maksimale që 2003-shi të jetë më i suksesëshëm”.
XS
SM
MD
LG