Ndërlidhjet

Rrëzohet aeroplani me 45 njerëz


Një aeroplan me 45 persona është zhdukur dhe besohet se është rrëzuar.

Lajmi bëhet i ditur nga autoritetet e Venezuelës.

Ekipet e kërkimit janë dërguar në zonën malore, kufi me Kolumbinë, ku mendohet se mund të jetë rrëzuar aeroplani.
XS
SM
MD
LG