Ndërlidhjet

Vriten dy ushtarë të NATO-s


Dy ushtarë të NATO-s humbën jetën dhe një tjetër u plagos nga shpërthimi i një bombe në lindje të Afganistanit.
Ushtarët ishin në një patrullë rutinë.

NATO-ja nuk ka bërë publike kombësinë e ushtarëve.
XS
SM
MD
LG