Ndërlidhjet

Princ Harry do të tërhiqet nga Afganistani


Ministra e britanike e mbrojtjes ka njoftuar se Pinci Harry do të tërhiqet "menjehër" nga Afganistani pasi lajmi për pozicionimin e tij u publikua në media.

Princ Harry do të dërgohet në shtëpi pasi shërbeu për 10 javë në provincën jugore të Helmandit në Afganistan. Harry djali më i ri Princit Charles dhe princezes së ndjerë Diana, është i treti në hierarkinë e mbretërisë.
XS
SM
MD
LG