Ndërlidhjet

Klinton dhe Obama garojnë në Wyoming


Senatorët demokratë, Hillary Klinton dhe Barak Obama do të vazhdojnë sot garën në shtetin Wyoming për nominimin për president të Shteteve të Bashkuara. Të dy kandidatët kanë bërë fushatë të fuqishme në këtë shtet dhe shpresojnë në fitore.
XS
SM
MD
LG