Ndërlidhjet

Irak: Nga sulmet vetëvrasëse – 6 të vrarë


Raportohet se 6 vetë janë vrarë dhe 22 të tjerë janë plagosur nga dy sulme vetëvrasëse me bomba në provincën irakiane, Diyala.

Policia njoftoi se në sulmin e parë ishte vrarë edhe një shef i sigurisë në qytetin Kanan.
XS
SM
MD
LG