Ndërlidhjet

Bashkëshortja e John McCain viziton Kosovën


Cindy McCain, bashkëshortja e kandidatit republikan për president në Shtetet e Bashkuara, John McCain, viziton sot Kosovën, për t’u takuar me udhëheqësit më të lartë të institucioneve vendore.

Zonja McCain vjen në cilësinë e anëtares së bordit të organizatës bamirëse “Halo Trust”, e cila merret me deminimin dhe spastrimin e hapësirave nga mbetjet e luftës.
XS
SM
MD
LG