Ndërlidhjet

Lavrovi flet për Kosovën


Kosova do të jetë pjesë e debatit në Duma, Dhomën e Ulët të Parlamentit rus.

Ministri i jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov do të flasë në Duma për gjendjen në Kosovë dhe konfliktet rajonale në Evropë.
XS
SM
MD
LG