Ndërlidhjet

Përfaqësues të NATO-s vizitojnë Kosovën


Anëtarë të Komitetit Ushtarak të NATO-s vizitojnë Kosovën.

Gjatë ditës delegacioni takohet me komandantin e KFOR-it, Xavier de Marnhac, dhe do të vizitojë trupat e Aleancës në Kosovë.

Kjo vizitë vjen pas asaj të parlamentarëve të NATO-s, javën e kaluar, në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG