Ndërlidhjet

Fritzl sot del para gjyqit


Austriaku i cili e mbajti të bijën e vetë të mbyllur për 24 vjet dhe njeriu, i cili është babai i shtatë fëmijëve të saj, sot duhet të dalë para gjyqit.

Gjykatësi do të vendosë nëse Josef Fritzl do të mbetet nën arrest pasi sot skadojnë 14 ditët e hetimeve në paraburgim.
XS
SM
MD
LG