Ndërlidhjet

Nafta shkon në 126 dollarë për një barel


Çmimet e naftës kanë shënuar rekord të ri duke arritur në 126 dollarë për barel.

Ngritja rekorde e çmimit të naftës shpjegohet me konfrontimin e mundshëm ndërmjet Shteteve të Bashkuara dhe Venezuelës dhe me rënjën e vlerës së dollarit.
XS
SM
MD
LG