Ndërlidhjet

Nafta arrin vlera rekord


Çmimi i naftës në tregun botëror sot arriti vlerën e 129.5 dollarë për fuçi. Çmimi aktual i naftës është dyfish më i lartë se një vit më parë.

Kërkesa gjithmonë e në rritje dhe dollari i dobët renditen ndër arsyet kryesore për rritjën e çmimit të naftës.
XS
SM
MD
LG