Ndërlidhjet

Një fuçi naftë shitet me 130 dollarë


Një fuçi nafte është shitur për herë të parë në tregun botëror me 130.47 dollarë.

Arsyet që kanë çuar në rrijten e çmimit të naftës janë dollari i dobët dhe frika se oferta nuk do të përmbushë dot kërkesën.
XS
SM
MD
LG