Ndërlidhjet

Iran: 21 të vdekur në një aksident rrugor


21 persona humbën jetën dhe 11 të tjerë u plagosën nga përplasja e një autobusi me një kamion në perëndim të Iranit.

Rreth 100 mijë njerëz kanë vdekur në Iran gjatë pesë viteve të fundit, si pasojë e aksidenteve automobilistike.
XS
SM
MD
LG