Ndërlidhjet

Shpërthim në Islamabad


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në kryeqytetin pakistanez, Islamabad.

Nuk ka informacione të menjëhershme për dëme në njerëz, por dëshmitarët në vendngjarje kanë parë dëme materiale dhe re të mëdha tymi.
XS
SM
MD
LG