Ndërlidhjet

Arrestohen tre policë për dhunën në zgjedhje


Autoritetet në Maqedoni kanë arrestuar tre policë, përfshi dhe ish nëndrejtorin e rendit publik, lidhur me dhunën gjatë ditës së zgjedhjeve.

Akuza do të ngrihen dhe ndaj Besir Deharit, zyrtar i lartë i Bashkimit Demokratik për Integrime
XS
SM
MD
LG