Ndërlidhjet

Francë-Rumani mbyllet pa gola


Përfundoi në barazim pa gola ndeshja e parë në Grupin C mes Francës dhe Rumanisë. Ndeshja u zhvillua në Cyrih të Zvicrës.

Sonte në Bern, në kuadër të Euro 2008, ndeshet kampionja e botës, Italia me Hollandën.
XS
SM
MD
LG