Ndërlidhjet

Euro 2008: Sot luhen ndeshjet e grupit D


Në ndeshjen e parë të grupit D në Kampionatin e Futbollit Euro 2008, sot luajnë kampioni aktual Greqia dhe Suedia, ndërsa Rusia ndeshet me Spanjën.

Dje Holanda e mundi Italinë 3:0, ndërsa Franca dhe Rumania i ndanë pikët duke luajtur baraz pa gola.
XS
SM
MD
LG