Ndërlidhjet

EURO 2008: Spanjë – Rusi: 4 : 1


Spanja filloi suksesshëm pjesëmarrjen në kampionatin evropian në futboll, duke mundur Rusinë.

4 me 1 në favor të Spanjës është rezultati i ndeshjes në grupin D, të zhvilluar në Innsbruck të Austrisë.

Sonte zhvillohet edhe ndeshja ndërmjet Greqisë dhe Suedisë.

XS
SM
MD
LG