Ndërlidhjet

EURO 2008: Portugali-Çeki 3:1


Në Kampionatin Evropian të Futbollit Portugalia mundi sot Çekinë me rezultat 3 me 1.

Në kuadër të ndeshjeve të grupit A sonte takohen edhe Zvicra me Turqinë.

Nesër takohen: Kroacia – Gjermania dhe Austria – Polonia.XS
SM
MD
LG