Ndërlidhjet

EURO 2008: Kroaci-Gjermani 2:1


Kroacia mundi sot Gjermaninë 2 me 1 në kuadër të ndeshjeve të grupit B, në kampionatin evropian të futbollit.

Sonte takohen edhe Austria - Polonia

Nesër, do të zhvillohen ndeshjet në grupin C dhe takohen: Italia – Rumania dhe Holanda – Franca.
XS
SM
MD
LG