Ndërlidhjet

Sot zhvillohen ndeshjet e Grupit C


Sot, në kuadër të Grupit C të kampionatit evropian të futbollit, në orën 18, në Cyrih, takohen Italia dhe Rumania, ndërsa në orën 20:45, në Bern, ndeshen Holanda – Franca.

Mbrëmë, në kuadër të Grupit B, Austria e Polonia dolën baras me rezultat 1:1, ndërsa Kroacia mundi Gjermaninë me rezultat 2:1.
XS
SM
MD
LG