Ndërlidhjet

Cyrih: Itali- Rumani 1:1


Sot në kuadër të Grupit C të kampionatit të futbollit, në Cyrih, Italia dhe Rumania luajtën baraz 1:1.

Në orën 20:45 në Bern ndeshen Holanda dhe Franca.
XS
SM
MD
LG