Ndërlidhjet

Bush përfundoi turneun evropian


Presidenti amerikan George Bush u largua nga Irlanda e Veriut duke i dhënë fund turneut të tij evropian.

Ky turne, i cili përfshiu Slloveninë, Gjermaninë, Italinë, Vatikanin, Francën dhe Britaninë u pa si turneu i lamtumirës.

Presidenti Bush largohet nga detyra në janarin e vitit 2009.
XS
SM
MD
LG