Ndërlidhjet

Tiranë: Kryeministri Thaçi takohet me zyrtarët e lartë


Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së sotme dhe nesër do të takohet me zyrtarët më të lartë të Shqipërisë dhe me liderë opozitarë. Zoti Thaçi mbrëmë arriti në Tiranë.

Sot, pos tjerash, parashihet që kryeministri i Kosovës, të mbajë edhe një fjalim para deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë.
XS
SM
MD
LG