Ndërlidhjet

Euro 2008: Gjermania në gjysmëfinale


Gjermanët kaluan në gjysmëfinale në kampionatin evropian të futbollit, pasi mbrëmë mundën Portugalinë 3:2.
Kundërshtari i tyre do të jetë fituesi nga ndeshja e sotme çerekfinale ndërmjet Turqisë dhe Kroacisë.
XS
SM
MD
LG