Ndërlidhjet

EURO 2008: Rusi – Holandë 3:1


Më shumë se 700.000 veta festuan në rrugët e Moskës kualifikimin e Rusisë në gjysmëfinale të kampionatit evropian të futbollit.

Mbrëmë, Rusia mundi Holandën me rezultat: 3 – 1.

Sonte, në Vjenë, takohen Spanja dhe Italia.

XS
SM
MD
LG