Ndërlidhjet

EURO 2008: Pulla postare në nder të fituesit


Austria dëshiron të vendos rekord të ri në shtypjen e pullave postare me fituesit e EURO 2008, vetëm disa orë pas ndeshjes finale.

Shërbimi postar i Austrisë planifikon që menjëherë pas finales të krijojë 10 pulla postare të fituesit.

Në gjysmë finale të Kampionatit Evropian të Futbollit janë kualifikuar: Gjermania, Rusia, Spanja dhe Turqia.

XS
SM
MD
LG