Ndërlidhjet

16 të vrarë në Irak


Së paku 16 persona u vranë dhe 30 të tjerë u plagosën në dy sulme të ndara vetvrasëse në Irak, njoftojnë burimet amerikane.

Policia irakiane flet për 20 të vrarë dhe 55 të plagosur në sulmet në fjalë.
XS
SM
MD
LG