Ndërlidhjet

Serbi: Arrestohet kërcënuesi i Daçiçit


Policia serbe ka arrestuar një person që dyshohet se ka kërcënuar me vrasje zëvendëskryeminsitrin e Serbisë.
I arrestuari ka kërcënuar Ivica Daçiçin, kreun e socialistëve dhe njëherësh ministër i brendshëm në qeverinë e re serbe.
XS
SM
MD
LG