Ndërlidhjet

Kabul: 15 talibanë të vrarë


Shtatë policë dhe 15 talibanë janë vrarë gjatë 24 orëve të fundit, në sulme të ndryshme, në gjithë territorin e Afganistanit.
Lajmi bëhet i ditur nga policia afgane.
XS
SM
MD
LG