Ndërlidhjet

Indi: Nga një varg shpërthimesh u vranë së paku 15 vetë


Nga disa shpërthime në qytetin perëndimor të Indisë, Ahmedabad, sot janë vrarë së paku 15 vetë dhe disa të tjerë janë plagosur.

Disa eksplodime goditën hapësira të banuara dhe tregje në këtë qytet, që ndodhet në shtetin Gujarat.
XS
SM
MD
LG