Ndërlidhjet

Kjev: Rreshjet shkaktojnë viktima


13 të vdekur dhe mbi 7000 të zhvendosur është bilanci i rreshjeve të dendura në perëndim të Ukrainës..
Burimet zyrtare flasin për 21 mijë shtëpi të përmbytura.
XS
SM
MD
LG